Pacemakerzy 3. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego

Wątpliwości jaką taktykę wybrać na start w Półmaratonie Lubelskim, aby osiągnąć wymarzony wynik? Oni Ci pomogą! Przedstawiamy pacemakerów 3. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego! Pacemaker czyli tzw. "zając" to osoba, która biegnie nie tylko dla siebie, ale przede wszytkim dla innych. Biegacz, który startuje w zawodach jako pacemaker ma jedno zadanie - dotrzeć do mety, w założonym czasie i tym samym pomóc innym zawodnikom osiągnać wymarzony czas. 

 

CZAS 1:30

TOMASZ WÓJCIK

Od 5 lat regularnie startuję w zawodach na różnych dystansach, począwszy od 5 km a na maratonie kończąc. Dotychczas mam na koncie przebiegniętych około 25 półmaratonów. Mój rekord życiowy na tym dystansie to 1.20.57 - Półmaraton Królewski w Krakowie w 2016 roku. Ponadto Nocny Półmaraton Praski w Warszawie w 2017 roku - czas 1.23.05. W tym roku miałem zaszczyt być pacemakerem w 12 Półmaratonie w Rzeszowie w kwietniu, gdzie prowadziłem grupę biegaczy na czas poniżej 1.30. Uzyskałem tam czas 1.28.30. Brałem udział w I Półmaratonie Lubelskim, w 2017 roku. Biorąc udział w 3 Półmaratonie Lubelskim jako pacemaker jestem gotowy pomoc na trasie innym zawodnikom w osiągnięciu zakładanego dla nich czasu w granicach poniżej 1.30 (co oznacza średnie tempo na kilometr w granicach 4.12.-4.14 m). 

MICHAŁ KOLASZT

Ukończyłem 10 maratonów (PB 2:46:58 - OWM 2019), kilkadziesiąt półmaratonów (PB 1:19:46 - VII Iłżecki Półmaraton Charytatywny), kilkadziesiąt biegów na 10 km (PB -36:08 Bieg Kazików 2019) oraz wiele mniejszych biegów. Trenuję jako zawodnik Stowarzyszenia Iłża Pędzi. Prowadziłem grupę jako Pacemaker na Maraton Rzeszów 2018 na 3:15, na mecie 3:14:57 oraz na Półmaraton Radomskiego Czerwca 2019 na czas 1:40, na mecie 1:39:28.

CZAS 1:40

PAWEŁ CEGIEŁKO

Przebiegłem obydwa dotychczasowe półmaratony lubelskie, w zeszłym roku w 1:32; w sumie przebiegłem ich kilkanaście (nawet raz byłem ambasadorem półmaratonu solidarności, co by to nie znaczyło), kilkanaście maratonów, w tym pięć pierwszych lubelskich i kilkanaście krótkich ultra: w tym sezonie Ultra Roztocze 60, Rzeźnika i OCC; regularnie biegam w dychach do maratonu od początku cyklu; biegam wyłącznie dla siebie, z nikim nie rywalizuję, łączę bieganie z pasją podróżniczą i miłością do gór, więc nie mam sukcesów ani wyników, a właściwie pamiętam dwa sprzed kilku lat: w 2013 r. wybiegałem wicemistrzostwo uczelni wojskowych w biegach przełajowych w kategorii M35 (wtedy byłem już po 40-tce, ale nie było starszej kategorii) i w 2017 r. dostałem puchar Fundacji Biegu Rzeźnika za pierwsze miejsce w biegach krótkich; czasami pomagam przy imprezach sportowych, m. in. byłem wolontariuszem na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce, Lublin 2018 r.; nałogowo czytam książki o bieganiu i planuję kolejne wyjazdy, których nie wychodzi nawet połowa, ale jest mi to potrzebne do życia i w ten sposób ładuję akumulatory. To mój pierwszy raz jako zając. 

 
 
MICHAŁ KRZOSEK
 
Biegam już blisko dekadę na przeróżnych dystansach. W Lublinie szczególnie, ponieważ tu mieszkam, a dodatkowo od pewnego czasu na „dłuższych imprezach” zajmuję się „zającowaniem”. Lubię zadowolenie osób, które cieszą się z uzyskanego rezultatu i swoje, kiedy wiem, że choć trochę im pomogłem. Zapraszam do ekipy na 1:40.
 
CZAS 1:50
 

 
KAMIL MACKIEWICZ
 
Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej z tytułem mgr inż. elektrotechniki. Przygodę ze sportem rozpocząłem w 2001 roku w Miejskim Klubie Sportowym Cement-Gryf Chełm jako zapaśnik walczący w stylu klasycznym. W trakcie studiów członek AZS Politechnika Lubelska, medalista Mistrzostw Polski AZS w zapasach. Od kilku lat regularnie biegam i chętnie poprowadzę grupę jako pacemaker w 3. Półmaratonie Lubelskim na czas 1h50m.
 

KRZYSTOF MAJCHER

Cześć Półmaratończycy!!! To już prawie 6 lat od kiedy rozpocząłem moją przygodę z bieganiem. Biegam różne biegi, zarówno uliczne jak i biegi z przeszkodami. Miałem już kilka razy przyjemność prowadzić Was na różne czasy na różnych dystansach (Dyszki do Maratonu i ostatni półmaraton Lubelski). Zapraszam do wspólnej biegowej przygody!

 
CZAS 2:00
 
 
MAGDALENA I GRZEGORZ GAJCY
Wspólnie biegamy od 6 sezonów. Półmaraton to jeden z naszych ulubionych dystansów. W czasie 2 Półmaratonu Lubelskiego debiutowaliśmy w roli zajęcy. Tak nam się spodobało, że i w tym roku poświęcamy nasze życiówki, żeby pomóc złamać Wam magiczną granicę 2 godzin na dystansie 21,097 km. Czekamy na starcie i liczymy na wspólny bieg w szerokim gronie! Do zobaczenia w Lublinie!
 
CZAS 2:15
 
 
MARCIN NOWAK
 
W poprzednim roku prowadziłem grupę w Lublinie na ten sam czas. Jestem prezesem stowarzyszenia „Iłża Pędzi” Mam na koncie kilka maratonów i kilkanaście półmaratonów.  Moje najlepsze czasy to półmaraton 1:30  natomiast maraton 3:22 Większą frajde niż bicie własnych życiówek sprawia mi pomoc innym.
 
 
JANUSZ JĘCEK
 
BiegaM od ponad 10 lat, startowałem w wielu maratonach, półmaratonach i krótszych biegach.
Moje rekord to w maratonie 3:56, pólmaratonie 1:45, w biegu na 10 km 44:37.  

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.