Wielki Bieg Rodzinny

Maraton Lubelski to biegowe święto Lublina. Wydarzenie skierowane nie tylko dla zaawansowanych biegaczy, ale dla każdego, kto nie boi się aktywności fizycznej.

Wielki Bieg Rodzinny to możliwość rodzinnego przebiegnięcia “maratonu”!

Symboliczny dystans 421 m. może pokonać każdy - wystarczy para wygodnych butów i dobre chęci.

Trasa biegu zostanie poprowadzona po bieżni Stadionu Lekkoatletycznego w Lublinie ze startem i metą w tym samym miejscu, w którym finiszują uczestnicy 4. Biegu Koziołka i 7. Maratonu Lubelskiego. Dystans biegu, nie wymaga wcześniejszego przygotowania, co zachęca do pojawienia się na linii startu. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, dzieci, młodzież, osoby dorosłe, a w szczególności całe rodziny. Liczy się obecność i dobra zabawa, a na mecie każdy - jako zwycięzca - otrzyma pamiątkowy medal.

 Zasady udziału:

Warunkiem udziału jest wypełnienie karty zgłoszeniowej (drogą elektroniczną lub w Biurze Zawodów) i odebranie numeru startowego.

Zapisy:

Zapisy w dniu biegu są możliwe tylko do godz.: 10:00!

Opłata startowa: udział w biegu jest bezpłatny.

Biuro zawodów: będzie się mieścić na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie, będzie działać:

  • 10 maja 2019 r. (piątek) w godzinach 12:00–18:00;

  • 11 maja 2019 r. (sobota) w godzinach 11:00–21:00;

  • 12 maja 2019 r. (niedziela) w godzinach 07:00–10:00

Osoby, które zarejestrują się przez Internet powinny się zgłosić do Biura Zawodów po odbiór numeru startowego, natomiast osoby zapisujące się na bieg w Biurze Zawodów - otrzymują swój numer startowy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. W imieniu osób niepełnoletnich numer startowy powinien odebrać rodzic lub opiekun prawny.

Start: 12 maja 2019 r., godz.: 10:40, Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie

Limit zgłoszeń: 600 osób.

Ponadto - kto wie? - możliwe, że niejeden z uczestników tego wyścigu złapie biegowego bakcyla i w przyszłości spotkamy się na starcie Maratonu Lubelskiego.

Regulamin Wielki Bieg Rodzinny

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.