Wielki Bieg Rodzinny

drukuj

Maraton Lubelski to biegowe święto Lublina. Wydarzenie skierowane nie tylko dla zaawansowanych biegaczy, ale dla każdego, kto nie boi się aktywności fizycznej. Wielki Bieg Rodzinny to możliwość rodzinnego przebiegnięcia “maratonu”! Symboliczny dystans 421 m. może pokonać każdy - wystarczy para wygodnych butów i dobre chęci.

Trasa biegu zostanie poprowadzona wokół budynku Centrum Spotkania Kultur  ze startem na ul. A Grottgera i metą w tym samym miejscu, w którym finiszują uczestnicy 2. Biegu Koziołka i 5. Maratonu Lubelskiego. Dystans biegu, nie wymaga wcześniejszego przygotowania, co zachęca do pojawienia się na linii startu. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, dzieci, młodzież, osoby dorosłe, a w szczególności całe rodziny. Liczy się obecność i dobra zabawa, a na mecie każdy - jako zwycięzca - otrzyma pamiątkowy medal.

 Zasady udziału:

Warunkiem udziału jest wypełnienie karty zgłoszeniowej (drogą elektroniczną lub w Biurze Zawodów) i odebranie numeru startowego.

Zapisy:

  • od 24 kwietnia do 4 maja 2017 (do godz. 20.00) przez Internet

  • od 5 do 7 maja 2017 w Biurze Zawodów

Zapisy w dniu biegu są możliwe tylko do godz.: 10:00

Opłata startowa: udział w biegu jest bezpłatny

Biuro zawodów: będzie się mieścić w budynku Centrum Spotkania Kultur i będzie działać:

  • 5 maja 2017 r. (piątek) w godzinach 10:00–18:00;

  • 6 maja 2017 r. (sobota) w godzinach 10:00–21:00;

  • 7 maja 2017 r. (niedziela) w godzinach 07:00–10:30

Osoby, które zarejestrują się przez Internet powinny się zgłosić do Biura Zawodów po odbiór numeru startowego, natomiast osoby zapisujące się na bieg w Biurze Zawodów - otrzymują swój numer startowy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. W imieniu osób niepełnoletnich numer startowy powinien odebrać rodzic lub opiekun prawny.

Start: 7 maja 2017 r., godz.: 10:45, ul. A Grottgera, obok budynku Centrum Spotkania Kultur

Limit zgłoszeń: 800 osób.

Ponadto - kto wie? - możliwe, że niejeden z uczestników tego wyścigu złapie biegowego bakcyla i w przyszłości spotkamy się na starcie Maratonu Lubelskiego.

Uczestników Wielkiego Biegu Rodzinnego zapraszamy także do kibicowania zawodnikom 2. Biegu Koziołka oraz 5. Maratonu Lubelskiego a także do odwiedzenia stref aktywności fizycznej, które zlokalizowane zostaną na Placu Teatralnym i będą działać przez cały czas trwania imprezy. Najmłodszych zapraszamy do Miasteczka Małego Maratończyka, gdzie animatorzy przygotowali wiele zabaw, konkurencji sprawnościowych i konkursów.

Regulamin Wielki Bieg Rodzinny

Newsletter

Bądź o krok przed innymi. Jako pierwszy dowiedz się o naszych biegowych planach i weź udział w konkursach.

Maraton Lubelski wspierają:

Partnerzy Strategiczni Organizator

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.