Miasteczko Małego Maratończyka

drukuj

Miasteczko Małego Maratończyka to miejsce gdzie dobrej zabawy i ruchu nie zabraknie. 7 maja 2017 r. w godzinach 9:00 – 15:00 najmłodszych miłośników sportowych animacji zapraszamy na aktywną zabawę z instruktorami.  Miasteczko Małego Maratończyka będzie się mieścić na Placu Teatralnym obok budynku Centrum Spotkania Kultur.

Główną atrakcją będzie specjalna seria biegu „Mam nawyki, mam wyniki” na symbolicznym maratońskim dystansie 42(k)m. Bieg ten będzie odbywać się co 15 minut od godz. 10:00. Do udziału zapraszamy dzieci urodzone w 2012 r. i młodsze. Zapisy będą prowadzone na terenie Miasteczka Małego Maratończyka. Starsze dzieci zapraszamy na pozostałe serie biegów Mam nawyki, mam wyniku, które rozpoczną się o godz. 11:30 w Ogrodzie Saskim. Szczegóły w zakładce Mam nawyki, mam wyniki.

Ponadto w Miasteczku Małego Maratończyku czekają takie atrakcje jak: gry i zabawy, sportowe animacje ruchowe, konkurencje sprawnościowe, konkursy, treningi, słodkie niespodzianki i wiele innych.  Każdy znajdzie coś dla siebie.

Newsletter

Bądź o krok przed innymi. Jako pierwszy dowiedz się o naszych biegowych planach i weź udział w konkursach.

Maraton Lubelski wspierają:

Partnerzy Strategiczni Organizator

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.