Informacje

Trzecia Dycha do Maratonu to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się w nocy z 2/3 lutego 2019 r. w Lublinie.

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 2.02.2019) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! Osoby, które z góry zapisały się na wszytskie biegi Grand Prix Lublina 2018/19 mają zagwarantowany pakiet startowy na bieg Trzecia Dycha do Maratonu. Do dnia 24 stycznia 2019 r. mogą edytować formularz zgłoszeniowy na ten bieg i uzupełnić dane zapisu takie jak klub, klasyfikacje dodatkowe czy spersonalizować swój numer startowy. Po zalogowaniu się do serwisu należy wejść w zakładkę "MOJE BIEGI" wybrać Trzecią Dychę do Maratonu i kliknąć na przycisk "EDYTUJ DANE ZGŁOSZENIA". 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Trzecia Dycha do Maratonu w zależności od terminu wpłaty wynosi:

  • do 31 grudnia 2018 r. (poniedziałek) - 40 złotych;
  • od 1 stycznia 2019 r. (wtorek) do 30 stycznia 2019 r. (środa) do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc - 50 złotych;
  • w dniach 1-2 lutego 2019 r. (piątek-sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT.

W dniu biegu (2.02.2019 r. ) zapisy na Trzecią Dychę do Maratonu będą prowadzone do godz.: 18:00 w każdym wypadku do momentu wyczerpania się limitu zgłoszeń.  

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadziła drogami asfaltowymi. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa będzie posiadać atest PZLA.

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ), będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

  • 1 lutego 2019 r. (piątek) w godzinach 14:00-19:00 - w Sklepie Biegaza w Lublinie (ul. Północna 6),
  • 2 lutego 2019 r. (sobota) w godzinach 11:00-22:00 - w budynku Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego (ul. Dobrzańskiego 3).

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą klasyfikację:

  • generalna kobiet i mężczyzn,
  • wiekowe kobiet i mężczyzn (16+, 20+, 30+, 40+, 50+, 60+),
  • klasyfikacja Służb Mundurowych,
  • klasyfikacja Studentów.

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.