Pierwsza Dycha do Maratonu

Pierwsza Dycha do Maratonu to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 7 października 2018 r. ze startem i metą na terenie ośrodka „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 7.10.2018) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! Do 3 października 2018 będzie możliwość zapisania się z góry na wszystkie biegi Grand Prix Lublina 2018/2019. Osoby, które zawsze startują w Lubelskich biegach mogą w ramach jednej rejestracji zapisać się na wszystkie biegi i dostać taki sam numer startowy na cały cykl.

Zasady zapisów na wszystkie biegi Grand Prix Lublina 2018/2019 dostępne >>TUTAJ<<.

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Pierwsza Dycha do Maratonu w zależności od terminu wpłaty wynosi:

  • do 16 września 2018 r. (niedziela) - 40 złotych;
  • od 17 września 2018 r. (poniedziałek) do 3 października 2018 r. (środa) do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc - 50 złotych;
  • w dniach 5-6 października 2018 r. (piątek-sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT.

W dniu biegu zapisy na Pierwsza Dychę do Maratonu nie będą prowadzone.  

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa posiada atest PZLA.

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ), będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

  • 5 października 2018 r. (piątek) w godzinach 14:00-19:00  - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  • 6 października 2018 r. (sobota) w godzinach 11:00-15:00  - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  • 7 października 2018 r. (niedziela) w godzinach 08:30-11:00 - na terenie ośrodka „Słoneczny Wrotków” (biały namiot).

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą klasyfikację:

  • generalna kobiet i mężczyzn
  • wiekowe kobiet i mężczyzn (16+, 20+, 30+, 40+, 50+, 60+)
  • klasyfikacja Służb Mundurowych
  • klasyfikacja o Puchar Prezesa LPEC dla Najszybszego Mieszkańca i Najszybszej Mieszkanki Lublina.

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.