Informacje

Czwarta Dycha do Maratonu to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. w Lublinie. Start biegu tradycyjnie o godz.: 12:00. 

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 07.04.2019) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! Osoby, które z góry zapisały się na wszytskie biegi Grand Prix Lublina 2018/19 mają zagwarantowany pakiet startowy na bieg Czwarta Dycha do Maratonu. Do dnia 28 marca 2019 r. mogą edytować formularz zgłoszeniowy na ten bieg i uzupełnić dane zapisu takie jak klub, klasyfikacje dodatkowe czy spersonalizować swój numer startowy. Po zalogowaniu się do serwisu należy wejść w zakładkę "MOJE BIEGI" wybrać Czwartą Dychę do Maratonu i kliknąć na przycisk "EDYTUJ DANE ZGŁOSZENIA". 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Czwarta Dycha do Maratonu w zależności od terminu wpłaty wynosi:

 • do 10 marca 2019 r. (niedziela) - 40 złotych;
 • od 11 marca 2019 r. (poniedziałek) do 3 kwietnia 2019 r. (środa) do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc - 50 złotych;
 • w dniach 5-6 kwietnia 2019 r. (piątek-sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT.

W dniu 7.04.2019 r. zapisy na bieg nie będą prowadzone. 

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadziła drogami asfaltowymi i częściowo ścieżką rowerową. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa będzie posiadać atest PZLA.

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ), będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

 • 5 kwietnia 2019 r. (piątek) w godzinach 14:00-18:45 - w Sklepie Biegaza w Lublinie (ul. Północna 6),
 • 6 kwietnia 2019 r. (sobota) w godzinach 11:00-15:00 - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Połnocna 6),
 • 7 kwietnia 2019 r. (niedziela) w godzinach 8:30 - 11:00 - na terenie Ośrodka "Słoneczny Wrotków" (biały namiot).  

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą klasyfikację:

 • generalna kobiet i mężczyzn,
 • wiekowe kobiet i mężczyzn (16+, 20+, 30+, 40+, 50+, 60+),
 • klasyfikacja Służb Mundurowych,
 • klasyfikacja Mieszkańców Lublina o Puchar Prezesa LPEC, 
 • klasyfikacja Studentów.

Do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Cztery Dychy do Maratonu wspierają:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.