Aktualności

Wyniki Pierwszej Dychy do Maratonu

W ostatnią niedzielę 1472 osoby przekroczyły linię mety. Pierwszej Dychy do Maratonu. Gratulujemy wszytkim, którzy pokonali dystans 10 km i z uśmiechem wbiegli na metę. Emocji nie brakowało. Mamy nadzieję, że padły same życiówki.

Zwycięzcą Pierwszej Dychy do Maratonu został Miachał Biały, który przebiegł dystans 10 km z czasem 32:19. Wśród Pań pierwsza była Ewa Furmanik z czasem 41:50.

Po raz pierwszy podczas lubelskich biegów przeprowadzona została klasyfikacja druzynowa. Najszybszą dryżyną został team lubelskibiegacz.pl.

Wyniki klasyfikacji generalnej oraz klasyfikacji dodatkowych znajdziecie tutaj.

Tradycyjnie przed Pierwszą Dychą do Maratonu w sportowej rywalizacji zmierzyli się najmłodsi biegacze. Wyniki biegów dla dzieci i młodzieży Przez matry po kilometry znjadziecie tutaj.

Do zobaczenia już 22 października na 1. Półmaratonie Lubelskim.