Informacje o biegu

Chęć na pięć to bieg na dystansie 5 km, który odbędzie się 19 czerwca 2021 r. ze startem i metą nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Bieg odbędzie się w trzech turach, które wystartują odpowiedni o godzinach: 10:00; 12:00; 14:00.

UWAGA!

Zmianie ulegają godziny stratu. Bieg odbywa się w dwóch turach o godz. 8:00 oraz o godz. 10:00

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 19.06.2021) będzie miała ukończone 14 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. 

BIURO ZAWODÓW

Biura Zawodów biegu będzie działało według następującego harmonogramu:

Piątek (18.06) w godzinach 16:00 - 20:00

Sobotę (19.06) w godzinach 7:00 - 13:00

Niedzielę (20.06) w godzinach 7:00 - 10:00

Biuro Zawodów mieści się w Miasteczku Biegowym w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w ośrodku American Spot przy ul. Krężnickiej 6.

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Chęć na pięć wynosi:

I termin: do 7 czerwca 2021 r. (poniedziałek) – 30 złotych

II terminod 7 czerwca 2021 r. (poniedziałek) do 15 czerwca 2021 r. (wtorek) lub do  wyczerpania limitu miejsc – 40 złotych;

III termin: od 17 czerwca (czwartek) do 18 czerwca (piątek) 2021 r. – 50 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymac fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

W dniu biegu zapisy na Cheć na pięć nie będą prowadzone.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 10 czerwca 2021 r.  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 5 km. Trasa biegu będzie poprowadził ścieżką rowerową wokół Zalewu Zemborzyckiego. Trasa posiada atest PZLA.

BIURO ZAWODÓW

Miejsce oraz godziny działania Biura Zawodów (BZ), zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będzie jedna klasyfikacja łączna z trzech tur startów, w następujące kategoriach:

  Kategoria generalna kobiet i mężczyzn;

  Kategoria wiekowa kobiet  i mężczyzn (14+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+)

do pobrania

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.