Aktualności ogólne

Zawijamy dla Mai

31 marca 2019 spotykamy się w Parku Zawilcowa, gdzie razem pobiegniemy dla Mai Ciesielczuk.

Zachęcamy do udziału w biegu charytatywnym pn. „Zawijamy dla Mai”

Maja urodziła się 28.09.2010 i od tego momentu zmaga się z rzadką chorobą genetyczną –Syndromem Kleefstra, która spowodowała jej opóźniony rozwój psycho-ruchowy. Dziewczynka ma obniżone napięcie mięśniowe, zaburzony rozwój mowy, niedoczynność tarczycy, wadę wzroku, zaburzenia snu. Słaba odporność skutkuje częstymi infekcjami. Maja nieustannie wymaga wielospecjalistycznej rehabilitacji. Każdy jej dzień  to wielka praca w kierunku osiągnięcia lepszej sprawności, samodzielności i możliwości nauczenia się mowy. Pomimo trudności, jakie codziennie stawia przed nią życie Maja bardzo dobrze sobie radzi, z pomocą rodziców i rodzeństwa nie  poddaje się w drodze do samodzielności. Mimo choroby jest bardzo kontaktowa i wesoła.

ZPISY

Zapisy na biegi dla młodzieży, jak i dla dorosłych będą prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto w serwisie zapisów, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na bieg i uiścić opłatę startową.

Minimalna opłata startowa wynosi 20 zł, kwotę tę można dowolnie zwiększyć w momencie wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy -> BIEG DLA DOROSŁYCH

Formularz zgłoszeniowy -> BIEGI DLA MŁODZIEŻY

 PROGRAM ZAWODÓW

11:00 bieg na dystansie 1000 metrów dla roczników 2004 – 2005

11:20 bieg na dystansie 500 metrów dla roczników 2006 – 2011

12:00 bieg na dystansie 5 km (3 razy pętla 1665 metrów)

TRASA

Trasa biegu zostanie wytyczona alejkami Parku Zawilcowa w Lublinie (ul. Krokusowa) i będzie prowadziła ścieżkami o nawierzchni asfaltowo – ziemnej.

 DO POBRANIA

Regulamin biegów dla młodzieży

Regulamin biegu na 5 km

Upoważnienie do odbioru pakietu

Zgoda rodzica na udział w biegu osoby niepełnoletniej

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.