Aktualności ogólne

Bieg Tropem Wilczym 2021

15 sierpnia 2021 r. cała Polska odda hołd pamięci żołnierzom wyklętych. Po raz IX zorganizowany zostanie Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 2021. Lublin będzie jednym z ponad 300 miast z Polski i z zagranicy, który w ten sposób odda hołd pamięci żołnierzom wyklętym.

Wydarzenie jest elementem obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” - święta honorującego i upamiętniającego żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

W Lublinie bieg odbędzie się tradycyjnie w Ogrodzie Saskim. Zapisy na bieg prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: frslublin.pl pod linkiem: https://frslublin.pl/pl/app/races/race_details/134

Poniżej garść szczegółowych informacji:

  • bieg odbędzie się na dwóch dystansach: 1963 m oraz 5889 m (3 pętle)
  • start biegu: dla dystansu 1963 m o godzinie 12:00, dla dystansu 5889 m o godzinie 12:30;
  • w biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 14 lat;
  • zaplanowaliśmy organizację 3 dodatkowych klasyfikacji: Klasyfikacja Osób na wózkach, Klasyfikacja Osób z wózkiem biegowym oraz Klasyfikacja Służb Mundurowych;
  • liczba pakietów jest ograniczona - mamy dla Was 500 pakietów startowych na wszystkie dystanse (nie licząc biegów dla dzieci i młodzieży);
  • limit miejsc może zostać ograniczony ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne. Osoby zaszczepione prosimy od odznaczanie tego faktu w formularzu zapisowym - pozwoli to na organizację biegu dla większej ilości uczestników.

 

 

Biuro Zawodów (BZ)  będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

- 13 sierpnia 2021 r. (piątek) w godzinach 12:00 – 18:00 w biurze Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16, I piętro),

- 15 sierpnia 2021 r. (niedziela) w godzinach 10:00 – 11:30 w Ogrodzie Saskim w Lublinie

Uwaga! W dniu 15 sierpnia 2021 r. (niedziela) BZ będzie się znajdować w okolicy startu / mety biegu, a odbiór pakietów możliwy będzie tylko do godz. 11:30.

Po biegu dla dorosłych odbędzie się kolejna edycja biegów „Przez Metry po Kilometry”. Zapisy na biegi dziecięce zostaną uruchomione najpóźniej na tydzień przed wydarzeniem.

Pliki do pobrania:

Regulamin biegu Trop Wilczy 2021

Upoważnienie do odbioru pakietu stratowego

Zgoda rodzica/opiekuna na udział w biegu osoby niepełnoletniej

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.