Pacemakerzy 2. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego

Wątpliwości jaką taktykę wybrać na start w Półmaratonie Lubelskim, aby osiągnąć wymarzony wynik? Oni Ci pomogą! Przedstawiamy pacemakerów 2. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego!

CZAS 1:30

 

Zbigniew Marzec 

W tym roku miałem przyjemność zającować na Półmaratonie w Kraśniku na czas 1:30 oraz Półmaratonie Praskim na czas 1:55. Zającowałem juz w maratonach w Gdańsku 3:00, w Łodzi 3:20, w Lublinie 3:20 wiec to będzie 6 oficjalny start jako zajączek.

 

Rafał Przywózki

Życiówka w Półmaratonie 1:24:47 z 26.08.2018, mój drugi wynik na tym dystansie to 1:27:09 z 25 marca 2018, ośmiokrotny maratończyk oraz zdobywca Korony Maratonów Polski w 2017 r., biegam od maja 2016 roku, w roli pacemakera w Lublinie będę debiutował.

 

CZAS 1:40

Krzysztof Majcher

Witam wszystkich biegaczy! Biegam od ponad 4 lat i do tej pory przebiegłem 4 maratony i kilka półmaratonów, dyszek nie liczę. W najbliższą niedzielę będę miał przyjemność pobiec mój drugi Półmaraton Lubelski – tym razem w roli Pacemakera – także zapraszam Was i do zobaczenia na trasie!

 

Michał Zarzycki

Lubelak, wiodący życie „słoika” w Warszawie. Mam 41 lat, biegam od 2012 r. Przebiegłem wszystkie Maratony Lubelskie. Życiówka w maratonie to 3:27 (2018), a w półmaratonie 1:33 (2018). Pacemakerem jeszcze nie byłem, ale zdobyłem doświadczenie jako „prywatny” zając.

 

CZAS 1:50

 

Michał Krzosek

Biegam niemal od dekady. Mam na koncie wiele ukończonych półmaratonów, maratonów oraz kilka dystansów ultra. Start w Półmaratonie Lubelskim będzie dla mnie kolejną okazją do sprawdzenia się jako „zając”. Zapraszam do wspólnej zabawy jak i łamania swoich życiówek. 

Łukasz Węda

Trenuję w Klubie Biegacza Biała Biega, mieszkam w Studzance dawnej osadzie tatarskiej  gdzie organizuję co roku w lipcu bieg tatarska piątka. Moja przygoda z półmaratonem zaczęła się w roku 2013 w Warszawie gdzie zadebiutowałem z czasem 1:41:16 i od tamtej pory ukończyłem jeszcze 11 połówek zawsze z lepszymi czasami niż debiutancki. Rekord życiowy mam z 2018 z Warszawy 1:25:40. Mam na koncie 13 maratonów w tym wszystkie 6 lubelskich a 4 jako pacemaker. Rok temu prowadziłem na 1:45 w lubelskiej połówce. Startowałem w blisko 100 zawodach biegowych. Najwięcej razy startowałem w Lublinie bo uwielbiam Dychy do maratonu. Biegam od kilku lat i sprawia mi to frajdę ponieważ mogę odpocząć od codzienności. Prowadzę od 6 lat blog biegowy www.biegamwstudziance.blogspot.com

 

CZAS 2:00

 

Magdalena i Grzesiek Gajek

Biegamy razem już kilka lat. W zasadzie wszędzie gdzie chodzimy to biegamy. W tym czasie udało nam się przebiec wspólnie 8 maratonów (z czasami 3h 33 min. w Koszycach i Wilnie). Na półmaratonie debiutujemy! Oczywiście w roli pacemakerów!  Nasze życiowe rezultaty wybiegaliśmy na trasie I Półmaratonu Lubelskiego i właśnie w Lublinie chcemy pomóc Wam  pokonać dystans 21,095 m w czasie 2 h.

 

CZAS 2:15

Marcin Nowak

Biegam razem ze Stowarzyszeniem miłośników aktywności fizyczne "Iłża Pędzi" moja życiówka z Półmaratonu to 1:45 ale większą przyjemność sprawia mi pomoc innym niż walka o własny wynik.

Marcin Mazurkiewicz

Moje biegowe historie ciągną się od 2014 r. dla jednych dużo dla innych nie, dla mnie osobiście to bardzo fajna czteroletnia przygoda, do której dorzucam co rusz to nowe akcenty, jednym z nich jest, "zającowanie'' biegałem w tej roli dwa razy w tym roku. Pierwszy to grupa na 1:50h. w lll Kraśnik Półmaraton wynik 1:50:04 i drugi 4F Półmaraton Praski (balon z czasem 2h.) wynik 1:59:45. Ogólnie mój rekord na tym dystansie to 1:41. Jestem gotowy do pracy i pomocy, przede wszystkim biegaczom chcącym zrealizować swoje cele a niejednokrotnie marzenia.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.