Zwycięzcy Grand Prix Lublina 2016/2017

Zanym już zwycięzców Grand Prix Lublina 2016/2017. Sprawdź kto pokonał najszybciej wszytkie lubelskie biegi zmiezrając sie z trudnymi trasami, różnorodną pogodą i własnymi słabościami.

Magda Kłoda, Ewa Furmanik i Olga Zarzeczna - to kobiety, które niełatwo dogonić, to one najczęściej gościły na podium pozczególnych biegów, a teraz razem staną na podiomu Grand Prix Lublina 2016/2017 w kategorii open kobiet.

Bartek Ceberak, Cezary Bednarz i Kamil Grudzień - tych panów prześcigną (albo i nie) zawodowcy, nigdy nie zabrakło ich na podium poszczególnych biegów i to oni zapełnią podium Grand Prix Lublina 2016/2017 w kategorii open mężczyzn. 

Po raz pierwszy nagrodzeni zostaną także zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych. Wśród Pań najlepsze wyniki osiągneły: Weronika Skowronek (K14), Ściuba Aneta (K20), Magdalena Salachan - Nowak (K 30), Eliza Pitura (K40), Jadwiga Bury (K50), Ewa Kasierska (K60).  

Wśród Panów w swoim wieku królowali: Michał Golas (M14), Mariusz Matuszak (M20), Jaromir Krzyszczak (M30), Artur Motyl (M40), Krzysztof Wąsowski (M50), Waldemar Brodacki (M60). 

Pełne wyniki GPL 2016/2017 znajdziecie tutaj.

Wszystkim biegaczom, a także każdemu z osobna gratulujemy wyniku, cieszymy się że w tak licznym gronie spotykamy się na naszych lubelskich biegach.

Do zobaczenia na uroczystym wręczeniu nagród we wrześniu.

Newsletter

Bądź o krok przed innymi. Jako pierwszy dowiedz się o naszych biegowych planach i weź udział w konkursach.

Maraton Lubelski wspierają:

Partnerzy Strategiczni Organizator

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.