Wyniki 5. Maratonu Lubelskiego oraz imprez towarzszyszącyh

Emocje po 5. Maratonie Lubelskim pomału opadają, wiele biegowych wspomnień z pewnością pozostanie w naszej pamięci. Zobaczmy, w jakiej koleności zameldowaliście się mecie 5. Maratonu Lubelskiego. 

Zanim linie mety przekroczył zwyzcięzca 5. Maratonu Lubelskiego - Rafał Czarnecki, na mecie zameldowali się uczestnicy 2. Biegu Koziołka. Jako pierwszy pierwsze 10 km maratońskiej trasy pokonał Tomasz Mydlak, natomiast najszybszą z Pań była Alena Shunik. Pełne wyniki znajdziecie tutaj.

2 godziny, 37 minut i 30 sekund - tule czasu upłyneło od strazłu startera do pojaienia się na mecie zwycięzcy 5. Maratonu Lubelskiego Rałała Czarneckiego. Niedługo potem linię mety przebiegła pierwsza z Pań, znana w lubelskim środowisku biegowowym Magda Kłoda z czasem 3 godziny, 6 minut i 55 sekund. Zwycięzcom gratulujemy, a pełne wyniki znajdziecie tutaj.

Nie zapominamy o zmaganiach najmłodszych biegaczy, którzy niezawodnie i w pełni profesjonalnie zmierzyli się na nieco krórtszych dystansach. Wyniki biegów dla dzieci i młodzieży znajdziecie tutaj "Mam nawyki, mam wyniki". 

Newsletter

Bądź o krok przed innymi. Jako pierwszy dowiedz się o naszych biegowych planach i weź udział w konkursach.

Maraton Lubelski wspierają:

Partnerzy Strategiczni Organizator

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.