Aktualności ogólne

"Bohaterowie krwi!"

3 marca 2019 r. po raz kolejny w wielu miastach w Polsce oraz zagranicą odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 2019 r. Jest to jedno z wielu wydarzeń włączonych w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Weź udział w biegu i tym samym oddaj hołd pamięci żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

W związku z tym wydarzeniem zachęcamy także od uczestnictwa w akcji „Bohaterowie krwi”.

W dniach 18 – 28 lutego 2019 r. odwiedź Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8) i oddaj krew lub jej składniki. Zostań „Bohaterem krwi” i uratuj życie innym!

Pierwsze 20 osób, które odda krew lub jej składniki i będzie chciało wziąć udział w biegu otrzyma darmowy pakiet startowy na lubelską odsłonę biegu Tropem Wilczym 2019. Dodatkowo każda osoba, która  weźmie udział w akcji otrzyma pamiątkowy gadżet (m. in. koszulki z wizerunkiem żołnierzy wyklętych, materiały o tematyce żołnierzy wyklętych).

Zwolnienie z opłaty startowej w lubelskiej odsłonie biegu Tropem Wilczym 2019 r. obejmie pierwsze 20 osób, które:

1. oddadzą krew lub jej składniki w ramach akcji "Bohaterowie krwi" w dniach 18-28.02.2019 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8),

2. przy rejestracji zgłoszą że oddają krew w ramach akcji "Bohaterowie krwi” i planują start w biegu Tropem Wilczym 2019 Lublin,

3. mają aktywne konto w serwisie zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie (https://frslublin.pl/) i dotychczas NIE opłacili startu w biegu.

Uwaga!!! Darmowy pakiet przysługuje wyłącznie osobie, która odda krew. Nie ma możliwości przekazania darmowego pakietu innemu zawodnikowi. Akcja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Partnerzy Strategiczni:

Organizator:

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.